This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze

Email Drukuj PDF

 

Informujemy, że najbliższe Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze odbędzie się
7 kwietnia 2018 o godz. 10.00 w siedzibie Okręgowego Zarządu PZD w Elblągu przy ulicy Kościuszki 106. Z racji powagi spotkania serdecznie prosimy o przybycie wszystkich działkowców. W przypadku braku odpowiedniej liczby delegatów II termin przypadnie na godz. 10.30.

Zimowo na działce

Email Drukuj PDF

 

Zima już chyba za nami? W zeszłym tygodniu po obfitych opadach śniegu nasze działki spowiły się grubą warstwą białego puchu.

Zapraszamy do fotorelacji

Autor zdjęć: Zygmunt Brewiński

Zakończono wywóz śmieci

Email Drukuj PDF

 

Zarząd ROD TRUSO informuje, że z dniem 25 października 2017 roku wszyscy działkowcy są zobowiązani do usuwania wszelkich nieczystości we własnym zakresie. Odbiór zgromadzonych śmieci przez MPO będzie kontynuowany wraz z rozpoczęciem nowego sezonu w marcu 2018 roku. Jednocześnie prosimy o zachowanie czystości na naszych działkach.

W związku ze zwiększoną ilością wrzucania opadających liści do kontenerów i ich wywozu, Zarząd ROD prosi o przetwarzanie ich w kompostownikach i wykorzystywanie do użyźniania gleby na działkach naszego Ogrodu. Dzięki temu zmniejszymy koszty wywozu śmieci w okresie jesiennym i podniesiemy jakość upraw naszych warzyw, owoców i kwiatów. Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby.

Poprawiony: niedziela, 29 października 2017 16:59

Zakręcenie wody

Email Drukuj PDF

W związku intensywnymi opadami deszczu, które miały miejsce w Elblągu 18 września br. oraz utrzymującym się wysokim stanem wody w studniach na działce Zarząd ROD TRUSO ustalił, że bieżąca woda zostaje wyłączona na okres zimowy.

Zarząd ROD TRUSO

Poprawiony: sobota, 30 września 2017 16:23

Intensywne opady i podtopienia

Email Drukuj PDF

 

Intensywne opady deszczu spowodowały, że w wielu miejscach Elbląga i powiatu elbląskiego doszło do podtopień.

Na naszych działkach silne ulewy również spowodowały podtopienia kilkunastu działek.

fotorelacja

Strona 3 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.