Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

Zakończono wywóz śmieci

Email Drukuj PDF

 

Zarząd ROD TRUSO informuje, że z dniem 25 października 2017 roku wszyscy działkowcy są zobowiązani do usuwania wszelkich nieczystości we własnym zakresie. Odbiór zgromadzonych śmieci przez MPO będzie kontynuowany wraz z rozpoczęciem nowego sezonu w marcu 2018 roku. Jednocześnie prosimy o zachowanie czystości na naszych działkach.

W związku ze zwiększoną ilością wrzucania opadających liści do kontenerów i ich wywozu, Zarząd ROD prosi o przetwarzanie ich w kompostownikach i wykorzystywanie do użyźniania gleby na działkach naszego Ogrodu. Dzięki temu zmniejszymy koszty wywozu śmieci w okresie jesiennym i podniesiemy jakość upraw naszych warzyw, owoców i kwiatów. Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby.

Poprawiony: niedziela, 29 października 2017 16:59

Zakręcenie wody

Email Drukuj PDF

W związku intensywnymi opadami deszczu, które miały miejsce w Elblągu 18 września br. oraz utrzymującym się wysokim stanem wody w studniach na działce Zarząd ROD TRUSO ustalił, że bieżąca woda zostaje wyłączona na okres zimowy.

Zarząd ROD TRUSO

Poprawiony: sobota, 30 września 2017 16:23

Intensywne opady i podtopienia

Email Drukuj PDF

 

Intensywne opady deszczu spowodowały, że w wielu miejscach Elbląga i powiatu elbląskiego doszło do podtopień.

Na naszych działkach silne ulewy również spowodowały podtopienia kilkunastu działek.

fotorelacja

Dożynki 2017

Email Drukuj PDF

 

16 września br. ( sobota ) w akademiku studenckim PWSZ w Elblągu zarząd naszego Ogrodu zorganizował uroczystość z okazji Dnia Działkowca. W obchodach tego święta działkowego udział wzięli zaproszeni goście, w tym  licznie przybyli działkowcy wraz z rodzinami i ich znajomi.

fotorelacja

Poprawiony: poniedziałek, 18 września 2017 19:01

Rewitalizacja parku cd.

Email Drukuj PDF

 

Przedstawiamy Państwu fotorelację z rewitalizacji parku oraz  terenu przed biurem ROD TRUSO. Zakupiono 6 nowych ławek oraz stół do gry w tenisa stołowego.

Fotorelacja

Strona 3 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.