This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

Pogłębienie rzeczki

Email Drukuj PDF

Z powodu obfitych i częstych opadów deszczu, zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w pogłębieniu rzeczki na terenie ROD TRUSO. Na wszystkich chętnych Działkowców czekamy codziennie od godz. 16:00 do 18:00 przy rzeczce, do końca tygodnia, tj. do 23 lipca. Prosimy o zabranie ze sobą łopat i kaloszy.

Elektryfikacja działek

Email Drukuj PDF

 

W tym roku planowane jest przyłączenie naszych działek do sieci energetycznej. O szacunkowych kosztach tej inwestycji będziemy Państwa na bieżąco informować.


Pod koniec sierpnia rozpocznie się remont biura ( magazynu sprzętu działkowego ). Zaplanowano wyremontowanie wewnętrznych pomieszczeń socjalnych, odmalowanie ścian i położenie nowej posadzki. Na zewnętrznej  części biura wyłożona zostanie nowa elewacja oraz wzmocniony będzie dach.

Poprawiony: środa, 20 lipca 2011 08:10

Wywóz śmieci po grillowaniu

Email Drukuj PDF

Zwracamy się z prośbą o wywożenie śmieci po grillowaniu we własnym zakresie. Liczymy na zrozumienie, ponieważ koszt wywozu odpadów z jednego pojemnika wynosi 81 zł. Jeden pojemnik nie pomieści śmieci wszystkich użytkowników działek. Zależy nam na minimalizowaniu kosztów utrzymania ogrodów działkowych i zachęcamy do tego wszystkich Działkowców.

 Dziękujemy

Z poważaniem Zarząd ROD TRUSO

Lipcowy chłodny wieczór

Email Drukuj PDF

 

W galerii zdjęċ można obejrzeċ dzisiejsze fotki ogrodu TRUSO.

fotorelacja

Bieżące informacje

Email Drukuj PDF

 

 

Szanowni Działkowcy

W związku z zobowiązaniami finansowymi wynikającymi z założenia instalacji elektrycznej na terenie ogrodów działkowych ROD TRUSO, prosimy o natychmiastowe dokonanie zaległej opłaty w wysokości 300 złotych , Działkowców, którzy deklarowali chęć przyłączenia do sieci elektrycznej. Na dzień 03.12.2011 r. 28 Działkowców nie uregulowało w/w zobowiązania. Prosimy o poważne potraktowanie naszej prośby.

Dziękujemy Zarząd ROD TRUSO

Poprawiony: sobota, 03 grudnia 2011 18:58

Strona 23 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.