Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

UWAGA DZIAŁKOWCY

Email Drukuj PDF

 

Informujemy wszystkich Działkowców, że obowiązuje bezwzględny zakaz wyrzucania nieczystości zielonych ( skoszona trawa, liście, chwasty i gałęzie ) do ogólnodostępnych pojemników na odpady.  Przypominamy działkowcom, że miesięczny koszt wywozu nieczystości wynosi 212,5 zł. Każda nadprogramowa ilość śmieci może spowodować powiększenie tej kwoty, ponieważ konieczne będzie częstsze opróżnianie pojemników.  Odpady organiczne to nieczystości o dużej objętości. Ponadto powinny być one kompostowane indywidualnie przez każdego użytkownika działek.

Dzięki temu zmniejszymy koszty wywozu śmieci w okresie letnim i podniesiemy jakość upraw naszych warzyw, owoców i kwiatów. Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby.

Nadmieniamy, że każdy działkowicz powinien posiadać własny kompostownik!

Poprawiony: sobota, 03 czerwca 2017 09:12

Płatności za rok 2016

Email Drukuj PDF

Zwracamy się do wszystkich działkowców o odbiór zaświadczeń o płatnościach za rok 2016. Druki są dostępne u Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego ( działka 79 ).

Przypominamy, że podczas ostatniego Walnego Zebrania ustalono kwoty opłat:

pełny wykaz w pliku pdf

Do kwoty 226,50  zł należy doliczyć faktyczne zużycie wody i prądu
( opłata za wodę pitną: ilość zużytej wody w m3 x 4,27 zł oraz opłata za prąd z podlicznika: ilość zużytych kwh x 0.66 gr ).

Poprawiony: poniedziałek, 22 maja 2017 12:36

Jest już nowy informator działkowca

Email Drukuj PDF

 

 

Najnowsze wydanie Informatora Działkowca możesz już znaleźć na tablicach informacyjnych w swoim ogrodzie. Wśród najważniejszych informacji: o problemie usuwania nieczystości ciekłych z terenów ROD i łamaniu prawa, o dzikich wysypiskach śmieci wokół ogrodów, o przetrzymywaniu zwięrząt w ROD, o dyżurach prawnych w KR i OZ PZD, o mandatach za spalanie na działce i o walnych zebraniach, które trwają do 15 maja br. Zachęcamy do czytania!

Informator dziłakowca w pliku pdf

Poprawiony: wtorek, 09 maja 2017 07:41

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Działki do sprzedania w ROD TRUSO

Działka nr 74 - tel. 516 142 527

Działka nr 75 - sprzedaż nadal aktualna

Włączamy wodę

Email Drukuj PDF

Po dzisiejszej naradzie Zarządu ogrodu zdecydowano, że włączenie wody nastąpi dopiero w przyszłym tygodniu. Termin może ulec zmianie, zważywszy na możliwy powrót zimowej aury. Wszystkich działkowiczów prosimy o wyrozumiałość oraz sprawdzenie liczników i aparatury wodociągowej.

Poprawiony: środa, 19 kwietnia 2017 18:57

Strona 5 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.