This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

Nowe ławki oraz rewitalizacja parku

Email Drukuj PDF

 

W dniu dzisiejszym na wniosek Zarządu ROD TRUSO zostały przeprowadzone prace ziemne mające na celu wykopanie betonowych fundamentów  z pod starych ławek i ułożenie ich jako podłoże pod dwa śmietniki. Zostanie również zrewitalizowany park z przylegającym do niego placem zabaw. Zakres prac obejmować będzie również skrócenie i wyrównanie żywopłotu, podcięcie drzew i krzewów oraz prześwietlenie niektórych drzewostanów. Niebawem zostaną zamontowane nowe ławki parkowe oraz stół do gry w tenisa stołowego.

 

fotorelacja

Poprawiony: czwartek, 20 lipca 2017 15:48

Wypoczynek na dziłace

Email Drukuj PDF

Zapraszamy naszych działkowców do publikowania swoich zdjęć z wypoczynku na działce.

 

Poprawiony: niedziela, 11 czerwca 2017 14:59

UWAGA DZIAŁKOWCY

Email Drukuj PDF

 

Informujemy wszystkich Działkowców, że obowiązuje bezwzględny zakaz wyrzucania nieczystości zielonych ( skoszona trawa, liście, chwasty i gałęzie ) do ogólnodostępnych pojemników na odpady.  Przypominamy działkowcom, że miesięczny koszt wywozu nieczystości wynosi 212,5 zł. Każda nadprogramowa ilość śmieci może spowodować powiększenie tej kwoty, ponieważ konieczne będzie częstsze opróżnianie pojemników.  Odpady organiczne to nieczystości o dużej objętości. Ponadto powinny być one kompostowane indywidualnie przez każdego użytkownika działek.

Dzięki temu zmniejszymy koszty wywozu śmieci w okresie letnim i podniesiemy jakość upraw naszych warzyw, owoców i kwiatów. Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby.

Nadmieniamy, że każdy działkowicz powinien posiadać własny kompostownik!

Poprawiony: sobota, 03 czerwca 2017 09:12

Płatności za rok 2016

Email Drukuj PDF

Zwracamy się do wszystkich działkowców o odbiór zaświadczeń o płatnościach za rok 2016. Druki są dostępne u Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego ( działka 79 ).

Przypominamy, że podczas ostatniego Walnego Zebrania ustalono kwoty opłat:

pełny wykaz w pliku pdf

Do kwoty 226,50  zł należy doliczyć faktyczne zużycie wody i prądu
( opłata za wodę pitną: ilość zużytej wody w m3 x 4,27 zł oraz opłata za prąd z podlicznika: ilość zużytych kwh x 0.66 gr ).

Poprawiony: poniedziałek, 22 maja 2017 12:36

Jest już nowy informator działkowca

Email Drukuj PDF

 

 

Najnowsze wydanie Informatora Działkowca możesz już znaleźć na tablicach informacyjnych w swoim ogrodzie. Wśród najważniejszych informacji: o problemie usuwania nieczystości ciekłych z terenów ROD i łamaniu prawa, o dzikich wysypiskach śmieci wokół ogrodów, o przetrzymywaniu zwięrząt w ROD, o dyżurach prawnych w KR i OZ PZD, o mandatach za spalanie na działce i o walnych zebraniach, które trwają do 15 maja br. Zachęcamy do czytania!

Informator dziłakowca w pliku pdf

Poprawiony: wtorek, 09 maja 2017 07:41

Strona 5 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.