Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

Walne Zebranie

Email Drukuj PDF

 

Informujemy, że najbliższe Walne Zebranie Sprawozdawcze odbędzie się
8. kwietnia 2017 o godz. 10.00 w siedzibie Okręgowego Zarządu PZD w Elblągu przy ulicy Kościuszki 106. Z racji powagi spotkania serdecznie prosimy o przybycie wszystkich działkowców. W przypadku braku odpowiedniej liczby delegatów II termin przypadnie na godz. 10.30.

Listopad na działce - 2016

Email Drukuj PDF

 

Listopad na działce. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Poprawiony: poniedziałek, 20 marca 2017 21:24

Wywóz śmieci

Email Drukuj PDF

 

Zarząd ROD TRUSO informuje, że z dniem 29 października 2016 roku wszyscy działkowcy są zobowiązani  do usuwania wszelkich nieczystości we własnym zakresie. Odbiór zgromadzonych śmieci przez MPO będzie kontynuowany wraz z rozpoczęciem nowego sezonu w lutym 2017 roku.

Jednocześnie prosimy o  zachowanie czystości na naszych działkach.

W związku ze zwiększoną ilością wrzucania opadających liści do kontenerów i ich wywozu, Zarząd ROD prosi o przetwarzanie ich w kompostownikach i wykorzystywanie do użyźniania gleby na działkach naszego Ogrodu. Dzięki temu zmniejszymy koszty wywozu śmieci w okresie jesiennym i podniesiemy jakość upraw naszych warzyw, owoców i kwiatów. Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby.

Wyłączamy wodę

Email Drukuj PDF

 

Szanowni Działkowcy

W dniu 15.10.2016r. - sobota o godz. 15:00 zostanie wyłączony główny dopływ wody hydrantowej na naszych działkach. Wszystkich działkowiczów prosimy o informację o stanie liczników wody w jak najszybszym terminie do Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego ( działka nr 78 ) oraz Pana Tomasza Mizerskiego ( działka nr 80 ). Wszelkie zapytania w tej kwestii prosimy kierować do w/w osób.

Nasz Zarząd został wyróżniony

Email Drukuj PDF

W sobotę, 1 października elbląscy działkowcy świętowali 35-lecie istnienia Polskiego Związku Działkowców. Obchody połączone były z Okręgowymi Dniami Działkowca. Z okazji okrągłej rocznicy najbardziej zasłużonym działaczom wręczono odznaczenia i wyróżnienia związkowe Polskiego Związku Działkowców. Odbyła się również tradycyjna wystawa konkursowa plonów zebranych przez Rodzinne Ogrody Działkowe w elbląskim okręgu. Elbląski Okręg PZD jest jednym z 76 istniejących w całej Polsce. W jego skład wchodzi 79 rodzinnych ogrodów działkowych: 61 na terenie Elbląga i 18 działających na terenie okręgu elbląskiego zlokalizowanych w Braniewie, Pasłęku, Fromborku, Tolkmicku, Gronowie Elbląskim, Młynarach, Pieniężnie, Ornecie i Rychlikach. Łącznie to 10,5 tys. działek leżących na obszarze 530 ha. W sobotnie południe w Domu Działkowca ROD im. Kosynierów Gdyńskich przy ulicy Chrobrego, odbyła się elbląska część jubileuszu 35-lecia istnienia Polskiego Związku Działkowców. Przybyło na nią około stu osób: głównie działaczy i prezesów rodzinnych ogrodów działkowych, władz okręgu elbląskiego, a także zaproszeni goście w tym m.in. poseł Andrzej Kobylarz, przedstawiciel posła Jerzego Wilka, sekretarz miasta Elbląga Artur Zieliński, burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski oraz przedstawiciele gminy Elbląg i powiatu elbląskiego. Uroczystość jubileuszowa połączona była z corocznymi obchodami Okręgowego Dnia Działkowca.

 

Jubileusz 35-lecia był również okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień związkowych oraz wręczenia pucharów i nagród zasłużonym działaczom związku, a także osobom wspierającym okręg.  W gronie osób wyróżnionych  przez Okręgowy Zarząd PZD w Elblągu zostali nagrodzeni przedstawiciele naszego Zarządu w osobach Prezesa Pana Zygmunta Brewińskiego i Wiceprezesa Pana Tomasz Mizerskiego. Jednym z punktów programu uroczystości był wybór najpiękniejszej pracy składającej się z plonów, które przygotowały rodzinne ogrody działkowe okręgu elbląskiego. Była też okazja do wspomnień i rozmów na temat zmian, jakie przez ostatnie 35 lat przeszły ROD-y i Polski Związek Działkowców.

Czytaj więcej na stronie www.info.elblag.pl

tekst oraz zdjęcia pochodzą ze strony www.info.elblag.pl

Poprawiony: poniedziałek, 03 października 2016 10:23

Strona 7 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.