This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

Wyłączamy wodę

Email Drukuj PDF

 

Szanowni Działkowcy

W dniu 15.10.2016r. - sobota o godz. 15:00 zostanie wyłączony główny dopływ wody hydrantowej na naszych działkach. Wszystkich działkowiczów prosimy o informację o stanie liczników wody w jak najszybszym terminie do Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego ( działka nr 78 ) oraz Pana Tomasza Mizerskiego ( działka nr 80 ). Wszelkie zapytania w tej kwestii prosimy kierować do w/w osób.

Nasz Zarząd został wyróżniony

Email Drukuj PDF

W sobotę, 1 października elbląscy działkowcy świętowali 35-lecie istnienia Polskiego Związku Działkowców. Obchody połączone były z Okręgowymi Dniami Działkowca. Z okazji okrągłej rocznicy najbardziej zasłużonym działaczom wręczono odznaczenia i wyróżnienia związkowe Polskiego Związku Działkowców. Odbyła się również tradycyjna wystawa konkursowa plonów zebranych przez Rodzinne Ogrody Działkowe w elbląskim okręgu. Elbląski Okręg PZD jest jednym z 76 istniejących w całej Polsce. W jego skład wchodzi 79 rodzinnych ogrodów działkowych: 61 na terenie Elbląga i 18 działających na terenie okręgu elbląskiego zlokalizowanych w Braniewie, Pasłęku, Fromborku, Tolkmicku, Gronowie Elbląskim, Młynarach, Pieniężnie, Ornecie i Rychlikach. Łącznie to 10,5 tys. działek leżących na obszarze 530 ha. W sobotnie południe w Domu Działkowca ROD im. Kosynierów Gdyńskich przy ulicy Chrobrego, odbyła się elbląska część jubileuszu 35-lecia istnienia Polskiego Związku Działkowców. Przybyło na nią około stu osób: głównie działaczy i prezesów rodzinnych ogrodów działkowych, władz okręgu elbląskiego, a także zaproszeni goście w tym m.in. poseł Andrzej Kobylarz, przedstawiciel posła Jerzego Wilka, sekretarz miasta Elbląga Artur Zieliński, burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski oraz przedstawiciele gminy Elbląg i powiatu elbląskiego. Uroczystość jubileuszowa połączona była z corocznymi obchodami Okręgowego Dnia Działkowca.

 

Jubileusz 35-lecia był również okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień związkowych oraz wręczenia pucharów i nagród zasłużonym działaczom związku, a także osobom wspierającym okręg.  W gronie osób wyróżnionych  przez Okręgowy Zarząd PZD w Elblągu zostali nagrodzeni przedstawiciele naszego Zarządu w osobach Prezesa Pana Zygmunta Brewińskiego i Wiceprezesa Pana Tomasz Mizerskiego. Jednym z punktów programu uroczystości był wybór najpiękniejszej pracy składającej się z plonów, które przygotowały rodzinne ogrody działkowe okręgu elbląskiego. Była też okazja do wspomnień i rozmów na temat zmian, jakie przez ostatnie 35 lat przeszły ROD-y i Polski Związek Działkowców.

Czytaj więcej na stronie www.info.elblag.pl

tekst oraz zdjęcia pochodzą ze strony www.info.elblag.pl

Poprawiony: poniedziałek, 03 października 2016 10:23

Dożynki 2016

Email Drukuj PDF

 

10 września br. ( sobota ) na terenie naszych ogrodów odbędą się Dożynki, które zaplanowano na godz. 14:00 - 21.00. Tego dnia wystąpi zespół Jupiter, grający muzykę popularną.

Panie prosimy o przygotowanie ciast, a Panów uprasza się o zapewnienie niezbędnych trunków ;)

Zapraszamy wszystkich działkowiczów wraz z rodzinami.

Poprawiony: piątek, 26 sierpnia 2016 11:08

Nasze plony

Email Drukuj PDF

 

Drodzy Działkowcy

Kolejny sezon ogrodniczy zbliża się do końca. Pierwsze zebrane plony już w spiżarniach, przetwory pysznią się w słojach, warkocze cebul połyskują złoto. Działkowcy uwijają  się jak mróweczki, zbierając dojrzałe, pachnące pomidory. Wśród nich dumnie prezentuje zgromadzone skarby Prezes Zygmunt. Działkowców, którzy chcieliby pochwalić się swoimi plonami, zapraszamy do pozowania przed nową tablicą informacyjną.

Pierwsze koty za płoty. Czekamy na zgłoszenia.

Poprawiony: środa, 17 sierpnia 2016 18:48

Komisja rewizyjna została odwołana

Email Drukuj PDF

W dniu 30 lipca br. na wniosek Zarządu OZ PZD w Elblągu Komisja rewizyjna działająca przy ROD TRUSO została odwołana.  Komisja pracowała w składzie:

Jan Kłobuchowski - przewodniczący - odwołany

Sławomir Kisielewski - zastępca - odwołany

Regina Wojdat - członek komisji - odwołana

Szczegóły wkrótce.

Poprawiony: wtorek, 16 sierpnia 2016 08:27

Strona 8 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.