Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

UWAGA DZIAŁKOWCY

Email Drukuj PDF

 

Zwracamy się do wszystkich Działkowców o nie wsypywanie do śmietnika wszelkiego rodzaju odpadów organicznych pochodzących z działek. Nadmieniamy, że wszystkie tego rodzaju odpady należy umieszczać w własnym kompostowniku, który powinien posiadać każdy działkowicz. Jednocześnie informujemy, że każdy wjazd samochodem powinien być wcześniej zgłoszony telefonicznie lub osobiście Prezesowi ( działka numer 79 ) lub Wiceprezesowi ( działka numer 80 ) ROD TRUSO.

Poprawiony: środa, 29 czerwca 2016 13:24

Rewitalizacja parku przy parkinkgu

Email Drukuj PDF

 

W dniach 21 - 28 czerwca br. na wniosek Zarządu ROD TRUSO został zrewitalizowany park z przylegającym do niego placem zabaw. Zakres prac obejmował skrócenie i wyrównanie żywopłotu, podcięcie drzew i krzewów oraz prześwietlenie niektórych drzewostanów. W zakresie prac dokonano również usunięcia starych  bujawek  oraz betonowej piaskownicy.

Zainstalowano również dwie nowe tablice ogłoszeniowe.

Poprawiony: poniedziałek, 27 czerwca 2016 11:54

Pokaz cięcia drzew owocowych w ROD "Truso" w Elblągu

Email Drukuj PDF

 

16 kwietnia br. w ROD "Truso" w Elblągu odbył się praktyczny pokaz cięcia drzew owocowych dla instruktorów SSI oraz wszystkich zainteresowanych działkowców   z terenu ROD Elbląga. Szkolenie zorganizowane zostało przez OZ Elbląg PZD  we współpracy z zarządem ROD „Truso, a zajęcia poprowadziła trójka instruktorów SSI OZ Elbląg - Ryszard Wróbel przy udziale Teresy Świtalskiej i Krystyny Wór.

więcej

Uwaga działkowicze

Email Drukuj PDF

 

Zarząd ROD TRUSO w Elblągu prosi działkowców, którzy nie posiadają liczników stanu wody
o bezzwłoczne ich zainstalowanie. Informacja  dotyczy działkowców, którzy są właścicielami dwóch działek graniczących ze sobą, na których założony jest jeden ( wspólny ) licznik pomiaru wody.  Decyzja zarządu jest zgodna z Regulaminem ROD  i Prawo w PZD § 77 strona 35.

1. Wodą pobieraną z ujęć miejskich i ogrodowych należy gospodarować oszczędnie.

2. Rozliczanie kosztów wody zużytej przez działkowca może odbywać się wyłącznie na zasadach ustalonych przez zarząd ROD i zatwierdzonych przez walne zebranie ROD.

3. Opłatę za zużytą wodę uiszcza się według wskazań licznika po cenie ustalonej dla odbiorcy lub ryczałtowo według zasad ustalonych przez walne zebranie ROD.

4. Koszty związane z dostawą wody do działek i eksploatacją sieci ogólno ogrodowej pokrywane są z odpowiedniej opłaty ogrodowej przeznaczonej na te cele.

5. Stwierdzenie przez zarząd ROD pobierania wody przez działkowca poza wodomierzem,uznaje się za kradzież na szkodę ROD.

ZARZĄD ROD TRUSO

Poprawiony: sobota, 16 kwietnia 2016 08:03

Walne Zebranie

Email Drukuj PDF

 

Informujemy, że najbliższe Walne Zebranie Sprawozdawcze odbędzie się  
2. kwietnia  2016 o godz. 13.30 w siedzibie Okręgowego Zarządu PZD w Elblągu przy ulicy Kościuszki 106. Z racji powagi spotkania serdecznie prosimy o przybycie wszystkich działkowców.  W przypadku braku odpowiedniej liczby delegatów II termin przypadnie na godz. 14.00.

Poprawiony: niedziela, 28 lutego 2016 04:40

Strona 9 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.