This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

Uwaga działkowicze

Email Drukuj PDF

 

Zarząd ROD TRUSO w Elblągu prosi działkowców, którzy nie posiadają liczników stanu wody
o bezzwłoczne ich zainstalowanie. Informacja  dotyczy działkowców, którzy są właścicielami dwóch działek graniczących ze sobą, na których założony jest jeden ( wspólny ) licznik pomiaru wody.  Decyzja zarządu jest zgodna z Regulaminem ROD  i Prawo w PZD § 77 strona 35.

1. Wodą pobieraną z ujęć miejskich i ogrodowych należy gospodarować oszczędnie.

2. Rozliczanie kosztów wody zużytej przez działkowca może odbywać się wyłącznie na zasadach ustalonych przez zarząd ROD i zatwierdzonych przez walne zebranie ROD.

3. Opłatę za zużytą wodę uiszcza się według wskazań licznika po cenie ustalonej dla odbiorcy lub ryczałtowo według zasad ustalonych przez walne zebranie ROD.

4. Koszty związane z dostawą wody do działek i eksploatacją sieci ogólno ogrodowej pokrywane są z odpowiedniej opłaty ogrodowej przeznaczonej na te cele.

5. Stwierdzenie przez zarząd ROD pobierania wody przez działkowca poza wodomierzem,uznaje się za kradzież na szkodę ROD.

ZARZĄD ROD TRUSO

Poprawiony: sobota, 16 kwietnia 2016 08:03

Walne Zebranie

Email Drukuj PDF

 

Informujemy, że najbliższe Walne Zebranie Sprawozdawcze odbędzie się  
2. kwietnia  2016 o godz. 13.30 w siedzibie Okręgowego Zarządu PZD w Elblągu przy ulicy Kościuszki 106. Z racji powagi spotkania serdecznie prosimy o przybycie wszystkich działkowców.  W przypadku braku odpowiedniej liczby delegatów II termin przypadnie na godz. 14.00.

Poprawiony: niedziela, 28 lutego 2016 04:40

Wyłączamy wodę na zimę

Email Drukuj PDF

 

Szanowni Działkowcy

W dniu 17.10.2015r. - sobota o godz. 15:00 zostanie wyłączony główny dopływ wody hydrantowej na naszych działkach. Wszystkich działkowiczów prosimy o informację o stanie liczników wody w jak najszybszym terminie do Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego ( działka nr 78 ) oraz Pana Tomasza Mizerskiego ( działka nr 80 ). Wszelkie zapytania w tej kwestii prosimy kierować do w/w osób.

Poprawiony: sobota, 17 października 2015 09:24

Porady ogrodnicze

Email Drukuj PDF

Porady ogrodnicze na październik - więcej

Nowy Zarząd został wybrany

Email Drukuj PDF

W dniu 3 października br w siedzibie Okręgowego Zarządu PZD przy ulicy Kościuszki 106 odbyło się Walne zebranie  wyborcze. Celem zebrania było wybranie nowych władz naszego ogrodu.  Ustępujący zarząd komisaryczny, który realizował swoje zadania w okresie od sierpnia do października br. był tylko zarządem tymczasowym. Zgromadzeni licznie nasi działkowcy dokonali wyboru i wybrali nowy zarząd.

Zarząd ROD TRUSO na lata 2015 -2019

Zygmunt Brewiński - Prezes

Tomasz Mizerski - Viceprezes

Katarzyna Oczkoś - członek

Dorota Mańkowska - skarbnik

Damian Kroczyk- sekretarz

Komisja rewizyjna

Jan Kłobuchowski - przewodniczący

Sławomir Kisielewski - zastępca

Regina Wojdat - członek komisji

Zarządowi komisarycznemu, który w trudnym dla naszego ogrodu okresie pełnił swą funkcję składamy serdeczne podziękowania za bardzo owocną i trudną pracę.

Poprawiony: sobota, 03 października 2015 14:15

Strona 10 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.