Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

Uwaga działkowcy

Email Drukuj PDF

 

Uprzejmie informujemy, że  obowiązuje  całkowity zakaz wjazdu wszelkich pojazdów mechanicznych ( samochodów, samochodów ciężarowych,  koparek, ciągników, itp. na teren ogrodu. Spowodowane jest to rozjeżdżaniem alejek i powstawaniem dziur oraz kolein. W  sytuacji uzasadnionej konieczności wjazdu samochodem, należy z wyprzedzeniem uzgodnić termin z przedstawicielami zarządu, telefonując pod nr 515 233 657 lub bezpośrednio u Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego.


Zarząd przypomina o całkowitym zakazie wyrzucania śmieci wielkogabarytowych. Kontenery znajdujące się w naszych ogrodach przeznaczone są na odpady zielone i śmieci komunalne. Działkowcy wyrzucający ze swoich altan niepotrzebne rzeczy typu szafki, tapczany, lodówki, fotele, telewizory itp. zobowiązani są do ich osobistego wywiezienia z terenu działek. Przypominamy, że okolice kontenerów są monitorowane i osoby łamiące regulamin będą pociągane do odpowiedzialności, natomiast śmieci będą wywiezione na koszt wszystkich działkowców.

 


 

Prosimy wszystkich działkowców, którzy nie odebrali jeszcze wykazu opłat za rok 2017 o pilne zgłoszenie się do Prezesa ROD TRUSO Pana Zygmunta Brewińskiego ( działka nr. 78 ). Przypominamy pozostałym, że termin dokonywania opłat mija 30 czerwca.


 

Zarząd ROD TRUSO informuje, że zgodnie z § 67 Regulaminu ROD działkowiec zobowiązany jest nie zakłócać spokoju sąsiadom, stąd szczególnie w niedziele i dni świąteczne nie należy wykonywać głośnych prac jak np. koszenie trawy.


Informujemy wszystkich Działkowców, że obowiązuje bezwzględny zakaz wyrzucania nieczystości zielonych ( skoszona trawa oraz liście i chwasty ) do ogólnodostępnych pojemników na odpady. Gałęzie i przycięte krzaki prosimy ułożyć w powiązane ze sobą snopki i umieścić obok pojemnika na śmieci. Przypominamy również działkowcom, aby nie wyrzucali dużych elementów wyposażenia altanek ( łóżka, fotele, plastikowe krzesła itp. ). Miesięczny koszt wywozu nieczystości wynosi 212,5 zł. Każda nadprogramowa ilość śmieci może spowodować powiększenie tej kwoty, ponieważ konieczne będzie częstsze opróżnianie pojemników. Odpady organiczne to nieczystości o dużej objętości. Ponadto powinny być one kompostowane indywidualnie przez każdego użytkownika działek. Dzięki temu zmniejszymy koszty wywozu śmieci w okresie letnim i podniesiemy jakość upraw naszych warzyw, owoców i kwiatów. Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby. Nadmieniamy, że każdy działkowicz powinien posiadać własny kompostownik!

Poprawiony: wtorek, 29 maja 2018 11:38

Płatności za rok 2017

Email Drukuj PDF

Zwracamy się do wszystkich działkowców o odbiór zaświadczeń o płatnościach za rok 2017.
Druki są dostępne u Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego ( działka 79 ).

Przypominamy, że podczas ostatniego Walnego Zebrania ustalono kwoty opłat:

pełny wykaz w pliku pdf

Do kwoty 224,50  zł należy doliczyć faktyczne zużycie wody i prądu
( opłata za wodę pitną: ilość zużytej wody w m3 x 5,66 zł oraz opłata za prąd z podlicznika: ilość zużytych kwh x 0.66 gr ).

Włączamy wodę

Email Drukuj PDF

Zarząd ogrodu zdecydował, że włączenie wody nastąpi 21 kwietnia ( sobota ). W razie występujących problemów z aparaturą wody, drugim terminem będzie ( 28 kwietnia - sobota). Wszystkich działkowiczów prosimy o wyrozumiałość oraz sprawdzenie liczników i aparatury wodociągowej.

Poprawiony: wtorek, 10 kwietnia 2018 10:51

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze

Email Drukuj PDF

 

Informujemy, że najbliższe Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze odbędzie się
7 kwietnia 2018 o godz. 10.00 w siedzibie Okręgowego Zarządu PZD w Elblągu przy ulicy Kościuszki 106. Z racji powagi spotkania serdecznie prosimy o przybycie wszystkich działkowców. W przypadku braku odpowiedniej liczby delegatów II termin przypadnie na godz. 10.30.

Zimowo na działce

Email Drukuj PDF

 

Zima już chyba za nami? W zeszłym tygodniu po obfitych opadach śniegu nasze działki spowiły się grubą warstwą białego puchu.

Zapraszamy do fotorelacji

Autor zdjęć: Zygmunt Brewiński

Strona 2 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.