This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
Reklama

ROD TRUSO w Elblągu

UWAGA DZIAŁKOWCY

Email Drukuj PDF

W dniu 12.10.2018r. – ( piątek ) zostanie wyłączony główny dopływ wody hydrantowej na naszych działkach. Wszystkich działkowiczów prosimy o informację o stanie liczników wody w jak najszybszym terminie do Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego ( działka nr 78 ). Wszelkie zapytania w tej kwestii prosimy kierować do w/w osoby.Zarząd ROD TRUSO informuje, że z dniem 25 października 2018 roku wszyscy działkowcy są zobowiązani do usuwania wszelkich nieczystości we własnym zakresie. Odbiór zgromadzonych śmieci przez MPO będzie kontynuowany wraz z rozpoczęciem nowego sezonu w marcu 2019 roku. Jednocześnie prosimy o zachowanie czystości na naszych działkach. W związku ze zwiększoną ilością wrzucania opadających liści do kontenerów i ich wywozu, Zarząd ROD prosi o przetwarzanie ich w kompostownikach i wykorzystywanie do użyźniania gleby na działkach naszego Ogrodu. Dzięki temu zmniejszymy koszty wywozu śmieci w okresie jesiennym i podniesiemy jakość upraw naszych warzyw, owoców i kwiatów. Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby.Informujemy, że najbliższe Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze odbędzie się 6 kwietnia 2019 o godz. 12.00 w siedzibie Okręgowego Zarządu PZD w Elblągu przy ulicy Kościuszki 106. Z racji powagi spotkania serdecznie prosimy o przybycie wszystkich działkowców. W przypadku braku odpowiedniej liczby delegatów II termin przypadnie na godz. 12.30. Zarząd ROD TRUSO

Poprawiony: piątek, 08 marca 2019 12:20

Opieka nad dziećmi i swoimi zwierzęcymi pupilami

Email Drukuj PDF

UWAGA

 

Prosimy wszystkich działkowców posiadających dzieci, wnuki oraz prawnuki o dopilnowanie swoich pociech podczas pobytu na działce. Otrzymujemy informacje od naszych działkowców o niekontrolowanych wejściach na działki dzieci i osób postronnych, które niejednokrotnie przebywają tam bez zgody właścicieli odwiedzanych działek. Dodatkowo w ostatnim czasie doszło do licznych uszkodzeń samochodów zaparkowanych na naszym parkingu przez bawiące się beztrosko dzieci. Prosimy o zwrócenie uwagi, aby uniknąć tak nieprzyjemnych dla wszystkich sytuacji.


Ostatnio coraz częściej do Zarządu wpływają skargi dotyczące niszczenia ogrodów oraz braku nadzoru nad psami pozostawionymi bez opieki właścicieli. W związku z tym przypominamy o bezwzględnym nakazie zapewnienia zwierzętom przebywającym na terenie ogrodów ROD TRUSO właściwego nadzoru i opieki – zgodnie z kodeksem PZD.

ZARZĄD  ROD TRUSO

Poprawiony: piątek, 08 czerwca 2018 10:39

Uwaga działkowcy

Email Drukuj PDF

 

Uprzejmie informujemy, że  obowiązuje  całkowity zakaz wjazdu wszelkich pojazdów mechanicznych ( samochodów, samochodów ciężarowych,  koparek, ciągników, itp. na teren ogrodu. Spowodowane jest to rozjeżdżaniem alejek i powstawaniem dziur oraz kolein. W  sytuacji uzasadnionej konieczności wjazdu samochodem, należy z wyprzedzeniem uzgodnić termin z przedstawicielami zarządu, telefonując pod nr 515 233 657 lub bezpośrednio u Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego.


Zarząd przypomina o całkowitym zakazie wyrzucania śmieci wielkogabarytowych. Kontenery znajdujące się w naszych ogrodach przeznaczone są na odpady zielone i śmieci komunalne. Działkowcy wyrzucający ze swoich altan niepotrzebne rzeczy typu szafki, tapczany, lodówki, fotele, telewizory itp. zobowiązani są do ich osobistego wywiezienia z terenu działek. Przypominamy, że okolice kontenerów są monitorowane i osoby łamiące regulamin będą pociągane do odpowiedzialności, natomiast śmieci będą wywiezione na koszt wszystkich działkowców.

 


 

Prosimy wszystkich działkowców, którzy nie odebrali jeszcze wykazu opłat za rok 2017 o pilne zgłoszenie się do Prezesa ROD TRUSO Pana Zygmunta Brewińskiego ( działka nr. 78 ). Przypominamy pozostałym, że termin dokonywania opłat mija 30 czerwca.


 

Zarząd ROD TRUSO informuje, że zgodnie z § 67 Regulaminu ROD działkowiec zobowiązany jest nie zakłócać spokoju sąsiadom, stąd szczególnie w niedziele i dni świąteczne nie należy wykonywać głośnych prac jak np. koszenie trawy.


Informujemy wszystkich Działkowców, że obowiązuje bezwzględny zakaz wyrzucania nieczystości zielonych ( skoszona trawa oraz liście i chwasty ) do ogólnodostępnych pojemników na odpady. Gałęzie i przycięte krzaki prosimy ułożyć w powiązane ze sobą snopki i umieścić obok pojemnika na śmieci. Przypominamy również działkowcom, aby nie wyrzucali dużych elementów wyposażenia altanek ( łóżka, fotele, plastikowe krzesła itp. ). Miesięczny koszt wywozu nieczystości wynosi 212,5 zł. Każda nadprogramowa ilość śmieci może spowodować powiększenie tej kwoty, ponieważ konieczne będzie częstsze opróżnianie pojemników. Odpady organiczne to nieczystości o dużej objętości. Ponadto powinny być one kompostowane indywidualnie przez każdego użytkownika działek. Dzięki temu zmniejszymy koszty wywozu śmieci w okresie letnim i podniesiemy jakość upraw naszych warzyw, owoców i kwiatów. Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby. Nadmieniamy, że każdy działkowicz powinien posiadać własny kompostownik!

Poprawiony: wtorek, 29 maja 2018 11:38

Płatności za rok 2017

Email Drukuj PDF

Zwracamy się do wszystkich działkowców o odbiór zaświadczeń o płatnościach za rok 2017.
Druki są dostępne u Pana Prezesa Zygmunta Brewińskiego ( działka 79 ).

Przypominamy, że podczas ostatniego Walnego Zebrania ustalono kwoty opłat:

pełny wykaz w pliku pdf

Do kwoty 224,50  zł należy doliczyć faktyczne zużycie wody i prądu
( opłata za wodę pitną: ilość zużytej wody w m3 x 5,66 zł oraz opłata za prąd z podlicznika: ilość zużytych kwh x 0.66 gr ).

Włączamy wodę

Email Drukuj PDF

Zarząd ogrodu zdecydował, że włączenie wody nastąpi 21 kwietnia ( sobota ). W razie występujących problemów z aparaturą wody, drugim terminem będzie ( 28 kwietnia - sobota). Wszystkich działkowiczów prosimy o wyrozumiałość oraz sprawdzenie liczników i aparatury wodociągowej.

Poprawiony: wtorek, 10 kwietnia 2018 10:51

Strona 2 z 23

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.